Osoby karane - problemy z otrzymaniem statusu i obywatelstwa

Serdecznie zapraszamy do wymiany zdań i swoich doświadczeń na temat egzaminów na obywatelstwo brytyjskie
Awatar użytkownika
Krejzolka

Osoby karane - problemy z otrzymaniem statusu i obywatelstwa

Post autor: Krejzolka »

Mam pytanie, czy ktoś z was orientuje się, czy osoby karane za kradzież (włamanie do domu) mogą nie otrzymać statusu? Kolega trochę nabroił i to było ponad 2 lata temu a nadal nie dostał statusu. Pomimo złożonej aplikacji nic od tego momentu nie otrzymał, ani że nie dostał ani że dostał. Chciałby też od razu robić obywatelstwo brytyjskie ale nie wiemy, czy ten występek mu nie zablokuje drogi?
Ostatnio zmieniony ndz maja 22, 2022 4:32 am przez Krejzolka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Re: Osoby karane - problemy z otrzymaniem statusu

Post autor: admin »

Krejzolka pisze: ndz maja 22, 2022 3:56 am Mam pytanie, czy ktoś z was orientuje się, czy osoby karane za kradzierz (włamanie do domu) mogą nie otrzymać statusu? Kolega trochę nabroił i to było ponad 2 lata temu a nadal nie dostał statusu.
Szanowna Krejzolko, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Cieżko powiedzieć dlaczego pani kolega jeszcze nie dostał statusu, ale w w takiej sytuacji proponuję by kolega zgłosił się do swojego MPs - Members of Parliament to kim jest jego MPs można sprawdzić na stroniehttps://members.parliament.uk/ i zapytać o pomoc. Ogólnie praktycznie każdy przypadek złgoszony do MPs jest rozpatrywany na korzyść interesanta. Proszę zatem próbować.
Awatar użytkownika
Krejzolka

Re: Osoby karane - problemy z otrzymaniem statusu

Post autor: Krejzolka »

admin pisze: ndz maja 22, 2022 4:04 am
Krejzolka pisze: ndz maja 22, 2022 3:56 am Mam pytanie, czy ktoś z was orientuje się, czy osoby karane za kradzierz (włamanie do domu) mogą nie otrzymać statusu? Kolega trochę nabroił i to było ponad 2 lata temu a nadal nie dostał statusu.
Szanowna Krejzolko, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Cieżko powiedzieć dlaczego pani kolega jeszcze nie dostał statusu, ale w w takiej sytuacji proponuję by kolega zgłosił się do swojego MPs - Members of Parliament to kim jest jego MPs można sprawdzić na stroniehttps://members.parliament.uk/ i zapytać o pomoc. Ogólnie praktycznie każdy przypadek złgoszony do MPs jest rozpatrywany na korzyść interesanta. Proszę zatem próbować.
Bardzo dziękuję za pomoc. Napewno spróbujemy, też słyszałam o czymś takim ale nie byłam pewna.
Awatar użytkownika
Hanka Skakanka

Re: Osoby karane - problemy z otrzymaniem statusu i obywatelstwa

Post autor: Hanka Skakanka »

A ja bym wszystkich karanych wysłała spowrotem do Polski. Nie umiesz się zachować lub robisz przestępstwa to wypad z UK. Albo od razu do więzienia pozamykała. Nie chciałbym by bandziory łazili mi pod domem.
ODPOWIEDZ