Czy mogę studiować mając status osoby osiedlonej?

Dosyć częstwo ludzie nie wiedzą, że uzyskanie statusu osoby osiedlonej iinformacje o nim jakie przychodzą drogą mailową nie są dowodem jego posiadania. Aby potwierdzić swój status musisz zalogować się na stronę rządową View and prove your immigration status, zalogować się dokumentem jaki podawaliśmy przy rejestracji o status, najczęściej jest to paszport, i wystąpić o numer identyfikacyjny - Get a share code, który jest ważny przez 90 dni. Po tym okresie musisz ponownie występować o nowy numer.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Czy mogę studiować mając status osoby osiedlonej?

Post autor: admin »

Tak, możesz podjąć studia na wybranej uczelni jeżeli już posiadasz status osoby osiedlonej. Możesz również wystąpić o pożyczkę / kredyt studencki oraz o pieniądze na życie w trakcie studiów.
Fajny33

Re: Czy mogę studiować mając status osoby osiedlonej?

Post autor: Fajny33 »

A ile można dostać pieniędzy na życie podczas studiów? Kredyt to wiadomo, dostajemy tyle ile potrzebne aby opłacić ale czy ktoś coś wie ile można najwięcej dostać na życie?
Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Re: Czy mogę studiować mając status osoby osiedlonej?

Post autor: admin »

Fajny33 pisze: sob cze 11, 2022 4:28 pm A ile można dostać pieniędzy na życie podczas studiów? Kredyt to wiadomo, dostajemy tyle ile potrzebne aby opłacić ale czy ktoś coś wie ile można najwięcej dostać na życie?
Jeżeli chodzi o kredyt na życie, to nie ma zasady kto ile napewno dostanie. To jest rozpatrywane indywidualnie, od tego ile zarabiasz, jakie masz wydatki itp... Wiadomo, każdy ma inne. Średnio dostaje się od 4 tysięcy funtów do 8 tysięcy. Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdzie dostają ludzie więcej, ale to już wyjątkowe sytuacje.
ODPOWIEDZ